www.cvonline.hu

Customer Service Assistant

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk
munkatársat keres.

Feladatok:
• Vevőkkel való kapcsolattartás, vevői igények feltérképezése
• Vevői kérdések megválaszolása
• Ajánlatok készítése SAP segítségével
• Rendelések kezelése
• Kiszállítások koordinálása, nyomon követése
• Szállítási dokumentumok készítése, export dokumentumok ellenőrzése
• A szállítási folyamattal kapcsolatos információk illetékeshez való továbbítása
• Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
• Felhasználói szintű MS Office ismeret
• Pontos, precíz munkavégzés
• Önálló munkavégzés

Előny:
• SAP ismeret

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes bérezés