www.cvonline.hu

Customer Service Assistant

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Európa egyik legdinamikusabban fejlődő repülőtéri transzfert kínáló cégcsoportja, amely légitársaságok utasait szolgálja ki, keres új kollégát Customer Service Assistant pozícióba teljes munkaidőben és 4 órás részmunkaidőben, azonnali kezdéssel. A munkavégzés helye Budapest.
Feladatok és elvárások:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelekkel kommunikáció telefonon (csak bejövő hívások) és e-mailben
  • reklamáció kezelés e-mailben
  • angol aktív, élő nyelvtudás (közép szint)
  • felhasználói szintű microsoft office ismeretek (word, excel)

Amit kínálunk:

  • barátságos irodai környezet
  • fiatalos, nemzetközi csapat
  • fix munkabér + béren kívüli juttatások
  • hosszútávú biztos munkahely

Amennyiben szeretne egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként dolgozni, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció, (teljes vagy részmunkaidős)  és bérigénye megjelölésével a következő e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol