www.cvonline.hu

Customer Service Advisor - UK

  • A hirdetés tegnap lejárt

Customer Service Állás

Nemzetközileg elismert, szépség,- és egészségmegőrzéssel foglalkozó nagyvállalat számára keresünk németül és angolul folyékonyan beszélő Customer Service Advisor pozícióba kollégákat. Munkavégzés helyszíne: St. Neots, UK.

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • a cég nemzetközi ügyfeleink támogatása, informálása telefonon, esetenként e-mailen
  • a telefonhívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Nyelvtudás: felsőfokú, C1 német (szóban és írásban) és felsőfokú C1 angol (szóban és írásban)
  • MS Office alapos (Word, Excel, Outlook) ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó stressz- és monotonitástűrés
  • Csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: 37.5 óra/ hét, különböző műszakokban 07:00-20:00 között
  • Fizetés: bruttó £20.000- 21.500/ év, műszaktól függően.
  • 3 hetes betanulás
  • Fizetés már a training ideje alatt is
  • Segítség az ügyintézésben
  • A munkáltató segít szállást találni

Relokációs Csomag:

  • Repülőjegy
  • 1 hónap szállás reggelivel

Kérjük, német vagy angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal jelentkezzen.