www.cvonline.hu
Customer Service Administrator
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1079419

Mátészalkai multinacionális gyártó partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás, információátadás a várható szállítási határidőkről
  • Rendelések rögzítése és nyomon követése
  • Bevételezések egyeztetése a megrendelések és számlák alapján
  • Reklamáció - és visszáru kezelés
  • Napi, heti és havi szintű KPI riportok készítése
  • Vevői törzsadatok karbantartása
  • Kapcsolattartás az Európai Supply Chain és az Európai Pénzügyi osztállyal, valamint európai raktárunkkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Irodai adminisztrációban való jártasság
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Csapatszellem, segítőkész, rugalmas hozzáállás

Előny:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Raktári rendszer menedzselésében szerzett gyakorlat
  • Más ERP rendszerek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati légkör, modern munkakörnyezet
  • Motivált, támogató csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.