www.cvonline.hu
Customer Requirement Analyst (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 821843
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és fejlesztő csoportokkal

 - Új igények ellenőrzése

 - Komplex ügyféligények értelmezése, elemzése és értékelése

 - Új igények elemzése, az ügyfélelvárások validálása a célarchitektúra és folyamatok figyelembe vételével

 - Igény-specifikáció készítésének koordinálása az érintettekkel

 - Igények bejelentése, besorolása, dokumentációjának támogatása

 - Dependenciák kezelése

 - Use-Case modellek strukturálása

 - A lehetséges megoldások és azok megvalósíthatóságának feltérképezése

 - Megoldási javaslatok tétele az igénylő ügyfélnek

 - Felhasználói tesztelés támogatása

Elvárások

 - MSc. vagy BSc. diploma IT vagy közgazdasági területen

 - Releváns tapasztalat (igénylések fogadása és elemzése)

 - Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás

 - UML ismeret előny

 - IT ismeretek

 - Kiváló kommunikációs és prezentációs készség

 - Magabiztos kommunikáció az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel

 - IT üzleti tapasztalat

 - ITIL v3 folyamat ismerete előny

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81031

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen