www.cvonline.hu
Customer Quality Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1087429
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Nagy múltú autópari beszállító partnercégünk minőségirányítási csapatába keresünk az alábbi pozícióba lelkes mérnököket:

CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Napi feladatok lesznek:

- Dedikált ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás és az ő reklamációik magas szintű és precíz kezelése
- A megrendelők felé továbbított megoldási javaslatok kidolgozása egyéb társterületek bevonásával
- Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban
- Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése, kiadása

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Követelmények
- Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
- Min. 3 év releváns gyártásban eltöltött szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret (nagy előny a tárgyalóképes német nyelvtudás is)
- Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
- Gépjárművezetői gyakorlat

Előny: ISO/TS 16949-es szabvány ismerete, autóipari tapasztalat

Azok számára lehet motiváló ez a pozíció, akik egy felelősségteljesebb pozícióban képzelik el a jövőjüket a minőségmenedzsment területén, nap mint nap a legnagyobb autóipari cégekkel szeretnének tárgyalni és együttműködni, és személyiségükkel gazdagítani a megbízó cégünk csapatát.