www.cvonline.hu

Customer Quality Engineer (Székesfehérvár) Ref.szám: FE-708

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 900968

Feladatok:

  • Új termék bevezetési projektek támogatása minőségügyi oldalról, módosítások jóváhagyása és a kapcsolódó garanciális ügyintézés
  • Kapcsolattartás és transzfer elősegítése az európai és Európán kívüli gyártóegységek között, valamint személyes látogatások megszervezése az eredményes együttműködés /transzfer/ érdekében
  • Kiemelt partnerekkel, beszállítókkal, raktárakkal való kapcsolattartás
  • Vevői érdekek érvényesítése a magyarországi gyáregységben
  • Dokumentációk naprakészen tartása, gyártásengedélyeztetés (PPAP) és reklamációkezelés (8D riport)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-3 éves autóipari tapasztalat vevői kommunikáció területén
  • Erős angol nyelvtudás
  • PDCA, SPC, FMEA, 8D módszerek ismerete
  • ISO/TS 16949 szabvány alapos ismerete
  • Elektronikai termékek, - alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat előny
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, albérlet-, letelepedési-támogatás, bejárás-támogatás, bónusz)!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport folyamatosan bővülő székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-708-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)