www.cvonline.hu

Customer Quality Engineer Deputy Manager

Régió: Komárom-Esztergom

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1205253

CQE vezető helyettest keresünk autóipari multinacionális gyártó partnerünk részére több éves tapasztalattal Komárom-Esztergom megyébe.

  A CQE vezető helyettes feladatai:

  • A CQE vezető távollétében annak feladatkörének ellátása,
  • Új termékbevezetésnél részvétel a PDP folyamatban, vevői kapcsolattartás az első termék bevezetésével kapcsolatban,
  • A vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, a javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése és validálása,
  • Sorozatgyártás folyamatainak követése, standardok felállítása,
  • A PPAP folyamat teljes körű koordinálása,
  • Minőségügyi folyamatok, terület specifikus tréningek tartása,
  • Auditokon való részvétel, beszállítókkal való kapcsolattartás, vevői látogatások koordinálása,
  • Riportálási feladatok ellátása.

Elvárások a CQE vezető helyettessel szemben:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Több éves minőségügyi területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Minőségtechnikák ismerete (APQP/PPAP, FMEA, ISO TS/IATF 16949),
  • Angol nyelv aktív kommunikációképes ismerete.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.