www.cvonline.hu

Customer loyalty manager

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 1001141

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Customer loyalty manager
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Clubcard loyalty manager ensures that the Clubcard mailings (statement and Bonus letter) are delivered on time and in the right quality to the customers by managing the end to end process in close cooperation with the CE mailing team. Loyalty manager's responsibility is to make it sure that we send the best possible coupons for the customers and customers are able to redeem their coupons.

- To manage the mailing process of the statement and Bonus letter
- Manage the local mailing critical path
- Manage the local mailing documents
- Keep contact with the CE mailing team, printer, Dunnhumby, commercial, trade, HSC
- Manage some CE level tasks

- To be responsible for all Clubcard coupons
- To manage all coupon and mailing related reports
- To manage ad hoc reports
- To coordinate the extra mailing processes
Munkakör betöltésének feltételei: Basic requirements:
- University degree
- fluency in English in written and verbally
- 2-3 year experience in marketing activities
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: Advantage: commercial experience