www.cvonline.hu
Customer Desktop Solution Specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 842140
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Elemzi az ügyfél munkaterületi szoftverigényeit, megtervezi az ügyfél Windows desktopját, legyen az fat vagy thin-kliens
  • Fejleszti vagy módosítja a T-Systems által szolgáltatás-portfóliót az ügyfél követelményei az üzleti és működési igényeknek megfelelően
  • Erőforrásokat biztosít a projekthez, elkészíti a projekt tervet, állandó kapcsolatban van a résztvevőkkel és konzultál az ügyféllel
  • Felügyeli az erőforrás kiosztást, törekszik az optimális erőforrás-kihasználtságra ás átlátható tervezésre
  • Irányítja, menedzseli a csapat szakmai fejlődését annak érdekében, hogy a rendelkezésre álló szükséges kompetenciákkal megfelelő szolgáltatást nyújtsanak.
  • Betartja és betartatja a standard eszkalációs és riporting szabályokat és rendszerességet
  • A projekt előrehaladását nyomon követi, figyeli a részvevők munkáját, teljesítményét, motiválja a projekt-csoport tagjait, javaslatokat tesz a munkahelyi vezetőnek a projekttagok képzésére, jutalmazására, megosztja az információkat

Elvárások

  • Tapasztalat projekt munkában
  • Legalább középszintű német nyelvtudás
  • Alap szinten MSI (SCCOM, Empirum, Radia) elosztó rendszerek és technológiák, Windows szerver és kliens mélyebb szintű ismerete.
  • Desktop virtualizációs technikák (AppV, Citrix, stb előny)
  • Tapasztalat szoftver-elosztó rendszerekkel
  • Átfogó IT ismeretek, rendszerszemlélet (előny)
  • VB-script ismeret előny

Személyiségbeli követelmények

  • Nagyfokú utazási hajlandóság (min. 30%)
  • Önálló munkavégzési képesség nemzetközi környezetben
  • Csapatszellem, precizitás, ügyfélfókusz

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78297

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió