Customer care specialist with excellent Scandinavian or Finnish knowledge

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.01.15.
Hirdetés azonosító: 888904

Pozíció leírása / Job description

We are looking for Finnish/Danish/Norwegian/Swedish speaking TALENTS!

Fresh-graduates and experienced applicants are also welcome!

We are also open for recommendations – if you know someone who might be interested, either send them this job description or CV’s can be sent to E-mail cím megjelenítése as well!

Feladatok:

- Being in contact with partners via email and telephone
- Support partners in specific systems and softwares
- Provide outstanding care for the company’s clients
- Analyze requests and inquiries
- Detailed administration

Elvárások:

- Intermediate English and fluent Finnish/Danish/Norwegian/Swedish
- Excellent communication skills
- Great problem-solving skills
- Fresh grads are welcome!

Amit kínálunk:

- Competitive salary and excellent benefits
- Outstanding training opportunities
- Modern work environment
- Long-term opportunities in multinational company
- Kick-start in your multinational career

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a