www.cvonline.hu

CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE

  • A hirdetés 707 napja lejárt

A Chemark Kft. 1991-ben alapított, magyar tulajdonú vállalkozás.
Cégünk bérmunka konstrukcióban növényvédőszerek formálásával, csomagolásával és ezen tevékenységhez kapcsolódó logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó társaság. A világ vezető agrokémiai cégei számára (Syngenta, Arysta, DuPont, Adama, Sumitomo Chemical) gyártja külföldről beérkező hatóanyagokból a kész növényvédő szereket.

Cégünk termék portfólió bővülése miatt új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyféllel, telefonkonferenciákon való részvétel
  • Rendelések SAP rendszerben való kezelése, visszaigazolások és a határidők felügyelete
  • A folyamatban lévő nyitott rendelések nyomon követése, folyamatos egyeztetés az üzemekkel
  • Gyártástervezés támogatása, a szükséges információk időbeni biztosítása
  • Havi jelentések, eseti kimutatások készítése a vállalat menedzsmentje részére
  • Anyagelszámolások elkészítése, megbízók tájékoztatása

Elvárások:

  • Minimum 2 év, termelő vállalatnál vevőszolgálat és/vagy gyártástervezés területen megszerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office felhasználói szintű használata
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszer alkalmazásával kapcsolatos tapasztalat (SAP előny)

Előny:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és minden elvárásunknak megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát 2015.április 22-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő