www.cvonline.hu

CUSTOMER CARE REPRESENTATIVE (ITALIAN SPEAKING) (6551)

  • A hirdetés 985 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – fóti munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Customer Care Representative
(Italian speaking)

Várjuk azon angolul és franciául beszélő pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy multinacionális cég nemzetközi kereskedelmi folyamataiban!

Feladatok:
•Nemzetközi megrendelési folyamat koordinálása
•Ügyfélszolgálati tevékenységek támogatása
•Kapcsolattartás a társosztályokkal
•Szállítmányok nyomon követése
•Export folyamatok ellenőrzése

Elvárások:
•Aktív, felsőfokú angol és olasz nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Főiskolai/egyetemi végzettség
•MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
•Ügyfélorientált gondolkodás
•Önállóság, csapatmunka
•Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Fót (Bp-től 10 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.:
E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Customer Care Representative-Italian speaking”
Érdeklődni a 06/1-381-1048-es telefonszámon lehet.