www.cvonline.hu
Customer Care Representative – Német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1080407

Megbízható, stabil partnercégünk nemzetközi irodájába keresünk több nyelven beszélő Customer Care Representative munkatársakat.

Ha folyékonyan beszélsz németül, legalább középfokon angolul vagy más európai nyelven és szeretnéd elindítani a karriered egy nemzetközi multinál, ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a cég belső dolgozóival
  • Több európai országgal való kapcsolattartás, hívások fogadása, monitorozása
  • A cég belső rendszerében történő technikai problémák elhárítása
  • Komplexebb problémák esetén pedig a szakmai csapattal való kooperáció
  • Ügyfélkapcsolattartási folyamat managelése, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Két műszakban történő munkavégzés (Délelőtt: 06:00-14:00-ig, Délután 14:00-22:00-ig)

Elvárások:

  • Folyékony Német és társalgási szintű Angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Alapvető hálózati ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Átlagon felüli bérezés (cafeteria-val, illetve egyéb juttatásokkal kiegészítve)
  • Délutános műszak munkavállalói részére partnercégünk taxi kártyát biztosít
  • Folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, támogató, összetartó csapat

A munkakörbe NEM tartozik sales tevékenység vagy cold callozás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.