www.cvonline.hu

Customer Care Consultant with Czech or Hungarian

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.03.11.

Pozíció leírása / Job description

Currently we are recruiting for one of the world’s leading providers of IT solutions and services to retail banks and the retail industry. Drawing on a comprehensive portfolio of products and services, we are superbly placed to support and optimize our customers’ business processes, especially at branch and store level.

Feladatok:

- provide support to the customer within requested area
- advise customers on appropriate actions on the phone
- cooperate with upper levels of technical support and field service engineers
- answer inbound customer calls
-check quality of service tickets in customer service applications

Elvárások:

- good level of English
- excellent verbal and written communication skills
- experience working with customers will be an asset
- knowledge of MS Office package

Amit kínálunk:

- very attractive salary
- great working atmosphere
- private medical care with family option
- life and accident insurance
- sport membership card(with partner, friend and child option)
- 26 days of holiday regardless of your seniority

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -