www.cvonline.hu

Customer Business Administration Support

  • A hirdetés 819 napja lejárt

ing

International company who deals with digital printing solutions is seeking for the best candidates to coordinate and control business activities. We are looking for quality person with experience who is able to make following tasks:

  • Issue invoices and follow up accounting transactions and collection.
  • Support all office administration activities.
  • Coordinate and support sales and marketing activities.
  • Coordinate and support service and logistics activities.

Required qualifications:

  • Excellent English, writing and speaking are must.
  • Excellent interpersonal skills and have a determined approach to delivering objectives.
  • Good knowledge in office applications.

PLEASE SEND CV IN ENGLISH ONLY

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...