www.cvonline.hu

Customer accountant

  • A hirdetés 221 napja lejárt

Az Euler Hermes a világ vezető hitelbiztosítójaként ügyfelei biztonságos növekedését segíti a nemfizetésekből eredő pénzügyi veszteségek megelőzésével, illetve minimalizálásával. Vállalatunk az Allianz Csoport tagjaként több mint 50 országban van jelen. Magyarországon 1996-ban kezdte meg működését és azóta meghatározó szereplője mind a hitelbiztosítási, mind a vállalati követeléskezelési piacnak. Az Euler Hermes a követelésmenedzsment szolgáltatások teljes palettáját kínálja az üzleti szegmensben: hitelbiztosítást, követelésbehajtást, hitelvizsgálatot és céginformációs szolgáltatást.

Az Euler Hermes Magyarországi Fióktelepe az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

A munkakör rövid leírása:

  • Az ügyfelek biztosítási díj számláinak elkészítése. A díjszámításához szükséges jelentések beszerzése.
  • Hitelvizsgálati díjak számlázása. Riportok készítése.
  • A díjakhoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • EH követelések kezelése. Fizetési felszólítások generálása, kiküldése. Saját kinnlevőségekről kimutatások készítése.
  • Szerződéses adatok karbantartása, adatbázisokban rögzítése, minőségi ellenőrzése.
  • Brókerekkel kapcsolattartás, elszámolások, statisztikák készítése.
  • Részvétel kötvényadminisztrációhoz kapcsolódó projektekben.

Követelmények:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat (SAP pénzügyi modul ismeret előnyt jelent)
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, akkor az önéletrajzot a motivációs levéllel együtt küldje el az alábbi email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő