www.cvonline.hu

Curiosity Gyakornoki Program

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

Írd együtt a jövőd a Vodafone-nal!

Ha kíváncsi vagy rá, csatlakozz TE is

Curiosity Gyakornoki Programunkhoz!

2014 szeptemberében ismét indul a Vodafone Magyarország Zrt. gyakornoki programja.

Kit keresünk?

Téged!

  • Amennyiben érdeklődsz a telekommunikációs iparág iránt
  • Ha kíváncsi vagy, hogy mit jelent a világ egyik vezető mobil kommunikációs vállalatánál dolgozni
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló az angolnyelv-tudásod
  • Gazdasági, műszaki, pénzügyi vagy HR szakirányon tanulsz

Mit kínálunk?

  • Izgalmas feladatokat
  • Kihívásokkal teli munkakörnyezetet
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • A gyakornokoknak lehetőségük lesz pályázni és a legjobbaknak csatlakozni a Discover Programba, mely a friss diplomásoknak szóló 24 hónapos rotációs programunk

Mely üzletágban szerezhetsz tapasztalatot?

A Vodafone Magyarország Zrt.

  • HR
  • Marketing és Értékesítés támogatás (lakossági és vállalati)
  • Ügyfélkapcsolat
  • Pénzügy (beszerzés, controlling, számvitel) és
  • IT/ Technológia területenkínál lehetőséget a gyakornokok számára.

A Curiosity Internship Program hossza 5 hónap, részmunkaidős elfoglaltságot jelent. Ezalatt az idő alatt van lehetőséged megtapasztalni, hogy mit jelent a világ egyik vezető mobil kommunikációs vállalatánál dolgozni.

A gyakornoki idő alatt fizetést biztosítunk.

A munkavégzés helye Budapest.

Gyakornoki Programunk szemeszterenként évente kétszer indul februárban és szeptemberben.

 A szeptemberben induló programra még 2014. augusztus 15-ig van lehetőséged pályázni honlapunkon keresztül.

Jelentkezésed angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk, ez utóbbiban kérjük jelöld meg, hogy milyen területen/üzletágban szeretnél tapasztalatot szerezni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Marketing / Reklám / Média / PR
Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol