www.cvonline.hu

Curiosity Gyakornoki Program

  • A hirdetés 1226 napja lejárt

Írd együtt a jövőd a Vodafone-nal!

Ha kíváncsi vagy rá, csatlakozz TE is

Curiosity Gyakornoki Programunkhoz!

2014 szeptemberében ismét indul a Vodafone Magyarország Zrt. és a Vodafone Operációs Központ Magyarország Zrt. (VOCH Zrt.) közös  gyakornoki programja.

Kit keresünk?

Téged!

  • Amennyiben érdeklődsz a telekommunikációs iparág vagy a szolgáltató központok világa iránt
  • Ha kíváncsi vagy, hogy mit jelent a világ egyik vezető mobil kommunikációs vállalatánál dolgozni
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló az angolnyelv-tudásod
  • Gazdasági, IT/műszaki, pénzügyi vagy HR szakirányon tanulsz

Mit kínálunk?

  • Izgalmas feladatokat
  • Kihívásokkal teli munkakörnyezetet
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • A gyakornokoknak lehetőségük lesz pályázni és a legjobbaknak csatlakozni a Discover Programba, mely a friss diplomásoknak szóló 24 hónapos rotációs programunk

Mely üzletágban szerezhetsz tapasztalatot?

A Vodafone Magyarország Zrt.

  • HR
  • Marketing és Értékesítés támogatás (lakossági és vállalati)
  • Ügyfélkapcsolat
  • Pénzügy (beszerzés, controlling, számvitel) és
  • IT/ Technológia területen

A Vodafone Operációs Központ Magyarország Zrt.

  • HR
  • Értékesítés és kereskedelem
  • IT és
  • Pénzügy (könyvelés, számvitel, controlling) területen kínál lehetőséget a gyakornokok számára.

A Curiosity Internship Program hossza 5 hónap, részmunkaidős elfoglaltságot jelent. Ezalatt az idő alatt van lehetőséged megtapasztalni, hogy mit jelent a világ egyik vezető mobil kommunikációs vállalatánál vagy annak saját szolgáltató központjában dolgozni.

A gyakornoki idő alatt fizetést biztosítunk.

A munkavégzés helye Budapest.

Gyakornoki Programunk szemeszterenként évente kétszer indul februárban és szeptemberben.

A szeptemberben induló programra 2014 június 11-ig van lehetőséged pályázni honlapunkon keresztül.

Jelentkezésed az alábbi linken keresztül, angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk, ez utóbbiban kérjük jelöld meg, hogy milyen területen/üzletágban szeretnél tapasztalatot szerezni.