www.cvonline.hu

Cukrász

  • A hirdetés 1425 napja lejárt
Egyetemi hallgatók étkeztetését biztosító partnercégünk megbízásából keresünk Cukrász munkatársat.

Cukrász

Feladatok:
  • Cukrász és péksütemények előállítása,
  • egészségügyi és higiéniai előírások betartása,
  • a csapat professzionális támogatása,
  • minőségbiztosítási előírások követése.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat cukrász szakmában, lehetőleg üzemi környezetben,
  • Nagyfokú önállóság,
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • heti 5 munkanap,
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P 6:00-14:30, kezdés: azonnal (XI.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal referencia szám megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet. Referencia szám: SO-03