www.cvonline.hu

Cukrász

  • Company_icon Mr. Funk
  • Location_icon V. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

„Mr.” Funk Vendéglátó Kft. keres

CUKRÁSZ

szakmunkásokat.

Belvárosi vendéglátó cégünkhöz keresünk, azonnali kezdéssel gyakorlott és kezdő cukrász kollégákat.

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • pontos precíz munkavégzésre való képesség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörülmények
  • juttatás

Amennyiben érdekli ajánlatunk kérjük, küldje el arcképes önéletrajzát.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Cukrász
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű