www.cvonline.hu

Cukrász

  • A hirdetés 249 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Cukrász

munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Főszakács utasításait követve végzi munkáját
  • Reggeli, ebéd, vacsora  desszert kínálatának elkészítése
  • Büférendszer (reggeli, vacsora) – a la carterendszer (ebéd) egyaránt van
  • Folyamatos előkészítő munka, precíz tálalás

Elvárások:

  • Cukrász, sütőipari, édesipari termékgyártó szakirányú végzettség, képesítés,
  • Precizitás, pontos munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • Nívós helyen hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, két műszakban

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő