www.cvonline.hu

Cukrász manager (Budaörs)

  • A hirdetés 592 napja lejárt
Cukrász manager

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.

Web: Link megjelenítése

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség, vezetői tapasztalat
  • Rugalmasság, dinamizmus, csapatszellem
  • Nyitottság a szakma iránt

Feladatok:

  • Irányítja egy feldolgozó egység termelési, kereskedelmi és gazdasági tevékenységét
  • Meghatározza az egység kereskedelmi politikáját, a termékválasztékot, az akciókat és az árakat
  • Folyamatosan biztosítja a termékek kiváló minőségét és frissességét, felügyeli az egysége és a raktár rendezettségét, tisztaságát, ellenőrzi az előírások és szabályok betartását
  • Kialakítja és képzi a 25-30 fős csapatát, irányítja a beosztottak munkáját

Egyéb információ:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Végzettség szint:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkavégzés helye:  Budaörs, Sport u. 2-4.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő