www.cvonline.hu

Cukrász, Konyhai Kisegítő

  • A hirdetés 497 napja lejárt

Gyártó-forgalmazó Cukrászat

az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

kiszállító/ cukrász/konyhai kisegítő állás

Cég bemutatása:

Közel 26 éves múlttal rendelkező, 300m2 alapterületen tevékenykedő cukrászati termékeket előállító és forgalmazó a vállalkozásunk. Direkt értékesítéssel, kiszállítással látjuk el partnereinket.

Feladatok, munka:

Cukrászok: saját termékek készítése ( linzerek, szeletes és vágott sütemények, torták).
Konyhai kisegítő: irányítás mellett részt vesz az előállítási munkában is
Kiszállító sofőr: meglévő partnereket látogat kisteherautóval, kiszállít és újabb vásárlókat keres. PDA számlázóval dolgozik.

Elvárások:

Önálló munkavégzés, kreativitás, rugalmasság, kollektívában is tudjon együtt dolgozni.

Gyakorlott és tapasztalt cukrászok jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:

  • 1-3 év

Fizetés:

  • megegyezés szerinti, átlagon felüli bér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő