www.cvonline.hu

Cukrász Budapest VIII. kerület

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Cukrászt keresünk (Budapest VIII.kerület)

  • Budapesti nagykonyhára sürgősen Cukrászt keresünk
  • Munkaidő:napi 8 óra, heti 5 munkanap
  • Munkavégzés:egy műszakban, állandó délelőtt, folyamatos munkarendben
  • Helyszín: Budapest VIII. ker. főzőkonyha
Feladatok:
  • Desszertek, sütemények, édességek készítése,
  • Betegek étrendjéhez igazodó sütemények készítése
  • Melegkonyhai tészták előállítása,
  • Elkészült termékek tálalása.
Elvárások:
  • Cukrász végzettség,
  • cukrászsüteményeken kívül, betegek étrendjének megfelelő sütési ismeretek
  • 2-5 év szakmai tapasztalat,
  • Cukrászati trendek, divatos süteményfélék készítésében szerzett gyakorlat,
  • Munkájára igényes, kreatív, megbízható szakember.

Előny:

  • vendéglátásban szerzett munkatapasztalatokkal rendelkezők.
Juttatások:
  • korrekt munkakörülmények,
  • jól felszerelt konyha,
  • bejelentett munkahely,
  • kiszámítható munkarend, napi 8 órás munkavégzés,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • munkaruha, étkezés.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz küldésével, Cukrász Budapest VIII.ker. tárggyal:

E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -