www.cvonline.hu

Cukrász (Budakalász)

  • A hirdetés 583 napja lejárt

Cukrász

Bevezető / Cégismertető

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2011 Budakalász, Omszk park 1

Web: Link megjelenítése

Követelmények

  • Szakmai végzettség
  • Kereskedelmi érzék
  • Precizitás, pontosság
  • Időbeosztásbeli rugalmasság
  • Higiéniai ismeretek, fogyasztóvédelmi előírások ismerete

Feladatok

  • Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása jó minőségű termékek előállításával (valamint árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság)
  • A raktár és a műhely rendben, tisztán tartása
  • A vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • A termékek megfelelő minőségének napi ellenőrzése
  • Részt vesz a heti leltárban
  • Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása

Juttatások

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Végzettség szint

Szakmunkás/ egyéb szakiskola

Jelentkezés: A Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő