www.cvonline.hu

Cukrász - Anglia

  • A hirdetés 512 napja lejárt
Cukrász tapasztalattal rendelkezők figyelem!

Londontól 1-2 órányi távolságra található 3-5 csillagos szállodába keresünk előzetes releváns tapasztalattal rendelkező, angolul legalább társalgási szinten beszélő, lelkes, tanulnivágyó cukrászt/cukrásztanoncot

Amellett, hogy anyanyelvi környezetben fejlesztheted az angol nyelvtuásod, kedvezményesen szállhatsz meg és étkezhetsz, még ki is tanulhatod a cukrászat csínját-bínját. Partnerünk kifejezetten olyan lelkes, elkötelezett és tanulni vágyó jelentkezőket vár, akik hosszú távra szeretnének maradni és hajlandók a cukrász mesterséget magasabb szinten kitanulni és űzni.

Fizetés a tapasztalattol függően a továbbiakban lesz egyeztetve (minimum 7,2 GBP/óra). A szállás kedvezményesen vehető igénybe, heti 37,50 GBP/hét árért és az étkezés is kedvezményes. Főmunkaidős állásról van szó, melyben akár osztott műszakra is lehet számítani.

Indulótőke nem szükséges, mert sem a szállásra, sem az étkezésre nem kell előzetesen semmit fizetni, és cégünk szolgáltatása is teljesen díjmentes

Elvárások

  • útlevél és személyi igazolvány
  • tapasztalat
  • társalgási szintű, vagy jobb angol nyelvtudás
  • szakirányú végzettség elvárás (UK NVQ 1 / 2 -vel egyenértékű)
  • referenciák

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével.

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Pécs: 06-30-958-9552
Szerb mobilszám: +381-60-0670251
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas