www.cvonline.hu

CUKRÁSZ (6261)

  • A hirdetés 1170 napja lejárt

Elvárások:
•középfokú, szakirányú végzettség
•3-5 év szakmai tapasztalat
•főzött fagylalt készítésében való jártasság
•pontos, precíz, önálló munkavégzés
•kreativitás, jó szépérzék

Feladatok:
•torták, krémek, sütemények, fagylalt és egyéb édességek készítése
•nyers- és alapanyagok rendelésének koordinálása

Amit kínálunk:
•szakmai szabadság
•újonnan nyíló cukrászda felfuttatásában és megismertetésében való részvétel

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Viator Apátsági Étterem és Borbár
•Pannonhalma

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk 2014. május 30-ig.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0209 telefonszámon, Kiss Renátánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -