www.cvonline.hu

CTP operátor

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Biztos háttérrel rendelkező, stabilan fejlődő cég keres 1 fő CTP operátort.

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges nyomólemezek előkészítése, másolás, figyelemmel kísérése.
  • Digitális nyomógépek kezelése.
  • Beérkező anyagok teljes körű ellenőrzése, javítása, kontroll anyagok készítése.
  • Kapcsolattartás külső előkészítőkkel, a cég gyártmánygazdáival.
  • Munkahelyi fegyelem, üzemi rend és tisztaság betartása az előkészítő és digitális részlegen.

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány.
  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat.
  • Legalább haladó szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felső vagy középfokú végzettség.
  • CTP operátori vagy nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Nyomdai és szerkesztői programok ismerete (Adobe termékek, Coreldraw, Scroll, Dynastrip)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés.
  • Karrierlehetőség.
  • Változatos szakmai feladatok.
  • Versenyképes jövedelem.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő