www.cvonline.hu

CTP operátor

  • A hirdetés 432 napja lejárt

Szegedi nyomda pályázatot hirdet

állás betöltésére.

A Generál Nyomda Kft. 1999-ben alakult, csapatunk 60 munkatársból áll. Fő profilunk keménytáblás és kartonált könyvek, irkafűzött kiadványok, reklámanyagok előállítása. Cégünk a magyarországi mellett 8 éve a külföldi piacon is jelen van. Sikeres működésünk bizonyítéka a közel 200 partnerünk.

A következő pozícióra keresünk főállású munkatársat:

1 fő CTP operátor

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges nyomólemezek előkészítése, másolás, figyelemmel kísérése.
  • Digitális nyomógépek kezelése.
  • Beérkező anyagok teljes körű ellenőrzése, javítása, kontroll anyagok készítése.
  • Kapcsolattartás külső előkészítőkkel, a cég gyártmánygazdáival.
  • Munkahelyi fegyelem, üzemi rend és tisztaság betartása az előkészítő és digitális részlegen.

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány.
  • Legalább haladó szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felső vagy középfokú végzettség.
  • CTP operátori vagy nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Nyomdai és szerkesztői programok ismerete (Adobe termékek, Coreldraw, Scroll, Dynastrip)
  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés.
  • Karrierlehetőség.
  • Változatos szakmai feladatok.
  • Versenyképes jövedelem.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, nettó bérigény megjelölésével. Jelentkezési határidő: 2016. március 25.

Helyek Csongrád
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő