www.cvonline.hu

CTP operátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) (INTS/5/8)

  • A hirdetés 782 napja lejárt

 Nemzetközi konszern magyarországi vállalata keres 1 fő CTP operátort.

Feladatok:

  • Termelési rendelések napi figyelése, a termeléshez szükséges nyomólemezek előkészítése
  • Kapcsolattartás külső előkészítőkkel, esetleges reklamációk rögzítése
  • Nyomólemezek figyelemmel kísérése, előkészítése és másolása
  • Színminta kiválasztása próbanyomás után, dokumentáció előkészítése, színminta dosszié előkészítése a rendelésnek megfelelően, színminta dosszié összeállítása, nyomtatási dokumentáció elkészítése
  • Színminta dosszié karbantartása, érvényesítése és érvénytelen dossziék archiválása
  • A munkahelyi fegyelem, az üzemi rend, tisztaság fenntartása a nyomda előkészítő részlegben

Elvárás:

  • Szakirányú felső vagy középfokú végzettség
  • CTP operátori tapasztalat
  • Előny jelent: angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő