www.cvonline.hu

CTP előkészítő

  • Az állásajánlat lejárt.

 RR Donnelley Magyarország Kft. keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

Főbb feladatok:

  • A beérkező nyomdai anyagok előkészítése, kiadott munkatáskák alapján történő feldolgozása
  • A munkautasításon szereplő instrukciók betartása a munka specifikációinak meghatározása céljából
  • Az elektronikus nyomdai file-ok ellenőrzése: kifutó, margók, lefedések, impozíció, lemezméret és méretezések
  • Oldaligazítások elvégzése, sablonok létrehozása
  • Pagináció alkalmazása, hajtási ismereteket folyamatos fejlesztése
  • Üzleti rendszerek használata a kiadott munkákhoz kapcsolódóan
  • Társterületekkel (gyártás-előkészítés, nyomtatás) való szoros együttműködés a hatékony munka érdekében

Elvárásaink:

  • Nyomdai előkészítés területén szerzett tapasztalat
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret (MAC-es környezetben)
  • Preps kilövő szoftver ismerete, alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Kodak szoftver professzionális szintű használata
  • Nyomdaipari folyamatok és ofszet technológia alapos ismerete
  • Stressz tűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Önálló munkavégzés, jó szervezőkészség, rugalmasság
  • Optimista, alapos és rendszerető, adminisztratív hozzáállású, minőségi munkavégzésre képes

Előny:

  • Pandora dobozkilövő szoftver ismerete
  • Dobozgyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Kultúra / Művészet / Szórakoztatás, Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen