www.cvonline.hu

CTO HFC hálózat gyakornok

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

Feladatok:
  • Riportok készítése a felügyeleti rendszerek, hibabejelentések, berendezéscserék adatbázisából, trendek figyelése, összefüggések és hiba okok keresése
  • Előfizetői végberendezések technikai paramétereinek figyelése, trendek, elemzések készítése
  • Berendezéshibák reprodukálása
  • Minőségbiztosítási riportok futtatása, készítése
  • Media-boxok tesztelése (új szoftver verziók, meghibásodások kapcsán)
  • Hálózatfelügyeleti rendszer üzemeltetése, telepítése
  • Kapcsolattartás az Üzemeltetési területekkel
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki területen
  • Számítástechnikai ismeretek (elsősorban Excel)
  • Jó elemző és hatékony probléma megoldási képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Linux ismeret előny
  • Angol nyelvtudás
  • Monoton munkavégzésre való hajlandóság előny
Előny:
  • Monotónia-tűrés,
  • Linux ismeret
Amit kínálunk:
  • Fizetés:
  • Bruttó 700 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 20-30 óra vállalása (H-P)
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 9. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed várjuk szakmai önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre UP-CTO tárggyal.