www.cvonline.hu

CSR menedzser

  • A hirdetés 6 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Aktív részvétel a társaság CSR stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Felelős játékszervezéssel, játékfüggőséggel kapcsolatos programok szervezése
  • Felelős foglalkoztatási, esélyegyenlőségi programok szervezése
  • Vállalati önkéntes programok koordinálása
  • Éves CSR jelentés elkészítése
  • Magyar és külföldi vállalatok jó gyakorlatainak figyelése, átültetése a társaság CSR programjába

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferált: közgazdasági vagy kommunikációs)
  • Releváns, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat, a CSR elméleti és gyakorlati ismerete
  • Angol tárgyalóképes szint
  • Nagyfokú szociális érzékenység
  • Kiváló íráskészség
  • Jó szervezőképesség
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Önkéntes programok szervezésében való jártasság
  • A CSR hazai területén működő szakmai szerveződések ismerete, aktív kapcsolat a terület képviselőivel

Munkavégzés helye: 1015 Bp., Csalogány u. 30-32.

Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve, a lenti email címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva, „CSR menedzser” jeligére!