www.cvonline.hu

Csőszigetelők, Csőbádogosok

  • A hirdetés 26 napja lejárt

A Workpoint job agency ismert és sikeres vállalat, mely képzett munkaerő bérléssel és közvetítéssel foglalkozik az építőipar területén.

Ügyfeleinknek keresünk Svájc egész területére

Csőszigetelőket illetve Csőbádogosokat

Képesítés: képzett vagy képesítés nélküli
Munkavégzés helye: Svájc egész területén
Kezdés: azonnal vagy megállapodás szerint
Munkaviszony: határozott vagy határozatlan
Munkaidő: egész napos
Alkalmazás: 100 %-ban
Díjazás: órabér
Jogosítvány: „B“ kategóriás (előny, de nem feltétel)

Feladatok:

  • armaflex feldolgozása csővezetékek és armatúrák szigeteléséhez
  • bádog feldolgozása kazánokhoz/bojlerekhez, csővezetékekhez és armatúrákhoz
  • szigetelőmunkák kőzetgyapottal, golyónyomott alumínium fóliával, alukasírozott és PIR-PVC-vel
  • szellőzőrendszerek általános szigetelése

Elvárások:

  • tapasztalat a fent felsorolt feladatok egyikében vagy több területen
  • előny, de nem feltétel, ha hideg és meleg szigetelésben is rendelkezik tapasztalattal
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség és rugalmasság
  • saját gépjármű és „B“ kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel
  • alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • svájci, bejelentett munkaviszony (órabér)
  • betegbiztosítás, nyugdíj
  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség
  • támogatás a szállás szervezésben

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott német nyelvű pályázati anyagát az alábbi e-mail címre!

Vállalatunk adatai:

Workpoint AG
Dennlerstrasse 2.
8048 Zürich
Telefonszám: +41 44 389 90 00
Link megjelenítése