www.cvonline.hu

Csőszerelő

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Hűtés- és klímatechnikával foglalkozó Partnercégünk folyamatosan bővülő budapesti csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csőszerelő

Feladatok:

  • Gépészeti csőszerelések, esetleges javítások elvégzése
  • Munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció pontos vezetése
  • A termelésirányító utasításainak betartása

Elvárások:

  • Víz-, gáz- vagy fűtésszerelői végzettség
  • Csőszerelésben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés a műszaki előírások betartása mellett

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkaruha, munkavégzéshez szükséges anyagok, szerszámok biztosítása
  • 1 műszakos munkarend
  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő