www.cvonline.hu

CSŐSZERELŐ SZAKMUNKÁS (7081)

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Csőszerelő szakmunkás

Feladatok:
•Csővezeték előkészítése és szerelése

Elvárások:
•fémszerkezet (hegesztő, lakatos, csőszerelő) szakmunkás tapasztalat
•képesség önálló munkavégzésre

Előny:
•csőhálózat szerelő, víz- gáz-fűtés szerelő szakirányú végzettség
•szakmai tapasztalat

Munkaidő:
•napi 8 óra

Munkavégzés helye:
•változó, elsősorban Nagykanizsa és környéke

Bérezés:
•megegyezés szerint, függ a képzettségtől és tapasztalattól

•Fényképes pályázatokat a pozíció  megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

 Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857