www.cvonline.hu

Csőszerelő (haszongépjármű gyártás) - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 708042
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországi megbízónk részére keresünk csőszerelő szakembert, tűzoltójárművek gyártásához.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Einbau von VA-Wasserversorgungsrohren in Fahrgestelle

• Einbau vom Pumpensystemen in Sonderfahrzeuge

• Ausmessen, Zuschnitt und Heften der Bauteile

• Rohre Biegen und Richten mit Rohrbiegemaschine

• Zusammenarbeit mit anderen Gewerken, z.B. der Schweißerei

• Lesen und Arbeiten nach Zeichnungen und Skizzen sowie mit Bauunterlagen

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Eine Ausbildung als Rohrschlosser/in, Heizungsbauer/in oder Versorgungsmechaniker/n

• Erfahrung im Rohrleitungsbau bis ca. 100 mm Rohren

• Erfahrung mit VA • Rohren

• Kenntnisse in der Pumpentechnik

• idealerweise Grundlagen im WIG-Schweißen.

• Kenntnisse im lesen von Zeichnungen

• Anfertigung von Skizzen und Behelfszeichnungen

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi munkaerő-kölcsönző cég.

Egyéb:    • A jelentkezéshez lehetőleg fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Munkavégzés helye:

• Ulm, Baden-Württemberg

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• 40 órás munkahét

• Munkabér: brutto 15 EUR/órától, a németországi adózási szabályok szerint

• Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.