www.cvonline.hu

Csőszerelő / Csőlakatos - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Csőszerelőket, csőlakatosokat

Az Ön feladatai:

– fém és műanyag csövek összeszerelése, rögzítése, hegesztése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat csőszerelésben

– WIG-hegesztői gyakorlat

– műszaki szerelési rajz olvasás és rajzolás

– előny: csőszerelő végzettség

– jogosítvány (B kategória) + saját autó

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 10 euró / óra + nettó 40 euró / munkanap, azaz 1. adóbesorolás esetén kb. nettó 2000 euró / hó

– munkáltató által biztosított szállás (350-450 euró / hó, egyágyas wifivel ellátott szoba)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!