www.cvonline.hu

CSŐSZERELŐ (7210)

  • A hirdetés 916 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársakat keresünk – szolnoki munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:

Csőszerelő

Elvárások:
•Középfokú szakirányú szakképzettség (csőszerelő vagy járműszerelő)
•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Ív- és lánghegesztői képesítés

Feladatok:
•Villamos és dízel mozdonyok, villamos motorvonatok a gyártási kísérőlapokon előírt csőszerelési (levegő, olaj, víz, stb.)
•A járműveken lévő csőhálózatok és a hozzá tartozó berendezések le- és felszerelése, minősítése, javítása, valamint javításba küldése
•Új csőhálózatok, alkatrészek gyártása

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: 1 műszakos munkarend

Munkakezdés várható időpontja: Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése
címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Csőszerelő- Szolnok”
Telefon: 06-56/511277

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857