www.cvonline.hu

Csőszerelésben jártas vezető szakember - Ausztria

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 752232
lejárt

Ország:    Ausztria (+43)

A pozíció leírása:    Ausztriai megbízónk részére keresünk egy gyakorlatorientált vezetőt csőszerelési munkálatok előkészítésének területére.

Feladatkör, felelősségek:    • Egy 10-15 fős, kvalifikált hegesztőkből és csőszerelőkből álló csapat vezetése, koordinálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú szakképzettség vagy felsőfokú tanulmányok

• Szakmai ismeretek hegesztés és csőszerelés területén

• Számítástechnikai ismeretek

• Tárgyalóképes német nyelvtudás

• Rugalmasság

• Saját autó

• Csoportvezetői tapasztalat előny

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy ipari festékberendezéseket gyártó cég Amstettenben

Egyéb:    • Munkavégzés helye: Amstetten, Ausztria

• Kezdő munkabér: bruttó 3000 EUR/hó

• Hosszútávú megbízás (preferáltan kiköltözéssel)

• A szállás költsége a munkavállalót terheli, a szállás keresésében a megbízó segítséget nyújt.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.