www.cvonline.hu

Csorna - számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Csornai Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • gyors munkavégzés

Előny:

  • pénzkezelési gyakorlat
  • bankszakmai ismeretek
  • valuta-pénztárosi vizsga vagy/és gyakorlat
  • telefonos kihívási tapasztalat

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését

legkésőbb 2016. január 31-ig nyújtsa be

az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

                Referenciakód:ÉDR20160120-1

Helyek Csorna
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő