www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐT keresünk Németországba (gyártási területre)!

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 637536

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Dél-németországi gyárba keresünk németül beszélő, hegesztésben, valamint lakatosmunkákban jártas csoportvezetőt, azonnali munkakezdéssel

Feladatkör, felelősségek:

Magyar hegesztők 10-15 fős csoportjához keresünk csoportvezetőt!

A hegesztők az alábbi területeken dolgoznak:

•Gerüst, itt a feladat a hegesztőrobotok sablonjaiba be- és kipakolni az anyagokat, a hegesztések ellenőrzése, esetleges pótlása.

•Rahmen, ezen a részlegen dolgozóink többsége páros munkát végez, ami az jelenti, hogy az egyik dolgozó bepakolja a sablonba az anyagot, a robot lehegeszti azt, majd a másik dolgozó ellenörzi, illetve javítja, pótolja a varratokat.

•Stahl, itt csak kézihegesztők dolgoznak, fontos, hogy a hegesztő tudjon szakrajzról olvasni, sablont beállítani, illetve önállóan dolgozni.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Szakmai tapasztalat (hegesztési és lakatos/ gépészeti területen)

• Szakmunkás bizonyítvány

• Hosszútávú munkában gondolkozás

• Korrektség, megbízhatóság

• Kommunikációképes német nyelvtudás és szakmai nyelv ismerete

• A jelentkezéshez lehetőleg fényképes önéletrajz szükséges

Fényképes önéletrajzokat PDF formátumban várjuk

Nyelvtudás:

Társalgási szintű német nyelvtudás és szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarországon bejegyzett vasipari szolgáltatásokat nyújtó cég, amely 2007 óta aktív a németországi piacon.

A munkavégzés helye egy Ulm mellett található gyár (Dél-Németország), amely építkezésekhez szükséges állványokat és zsaluelemeket állít elő.

Egyéb:

A megbízás németországi bejelentéssel történik. Munkaórák száma: havi 180 óra.

A munka két műszakban folyik: 07-18-ig, illetve 18-05 óráig (a munkahét vasárnap 21 órakor kezdődik).

Munkabér: bruttó 16 EUR/óra + havonta prémium+ éjszakai pótlék, túlóradíj

Szállást biztosítanak, melynek költsége napi 10 EUR +áramdíj fogyasztás szerint. Az elhelyezés 2, 3, illetve 4 szobás lakásokban történik (csoportvezetők laknak együtt, 1 fő/szoba), A munkahelyre történő bejutás, ha a gyár nem ugyanabban a városban van, mint a szállás, akkor a megbízó költségén történik.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.