www.cvonline.hu

Csoportvezetők – gyógyszergyártás

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Hirdetési referenciaszám. SILV25

Munkavégzés helye: Frankfurt am MAin közelében

Cégünk a következő pozíciók betöltésére keres jelentkezőket:

Feladatok:

– Vérplazmából gyógyszeripari termékek előállítása (félig kész termékek, kész termékek)
– GMP-minőség alapján végzendő munka
– A termelést végző csoportok felügyelete
– Termelési folyamatok ellenőrzése
– Felügyelni a készletet, gondoskodni a készletekről, SAP rendszerben rögzíteni a készletre vonatkozó információkat
– Segíteni, kiszolgálni a gyártóberendezést
– Termelési folyamatok előkészítése
– A termelési folyamatok optimalizálása
– Támogatni, segíteni a technikai karbantartást

2 műszakban végzendő munka (12 órás)

Követelmény:

– Minimum 3 éves szakmai tapasztalat gyógyszeripari cégnél,
– GMP standard ismerete,
– Szakközépiskolai és/vagy főiskolai végzettség egészségügyben, gyógyszerészként, vagy kémiát érintő területen.
– Német nyelvtudás minimum B2 szinten (angol előny)

Bérezés: 2 881,00 euro bruttó
Szállás: A munkavállaló fizeti, munkáltató biztosítja