www.cvonline.hu

Csoportvezető

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 990201
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal nagykanizsai kábelgyártó  partnercégünk megbízásából keresünk Csoportvezető munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Adott csoport munkájának kontrollálása, támogatása
  • Számítógépes és papír alapú anyagnyilvántartás készítése
  • Valamennyi kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Középfokú - lehetőleg műszaki - végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Adminisztrációban/ nyilvántartások készítésében szerzett tapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • angol  nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • olasz nyelv ismerete
  • csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével  a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!