www.cvonline.hu

Csoportvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.29.
Hirdetés azonosító: 980616
lejárt

Csoportvezető pozíció betöltésére keresünk új munkavállalót angliai háttérrel rendelkező partnerünk budapesti üzletébe.
Megbízónk prémium ruházati termékek értékesítésének piacán, hazánkban a közelmúltban jelent meg kimagasló sikereket elérve. Csapatbővítés miatt új pozíció betöltésére keres hosszú távra megbízható munkatársat Váci úti üzletébe.
Partnerünk támogató vezetés és modern munkakörnyezetet, kimagasló alapfizetést, fiatalos csapatot kínál a leendő új munkavállaló számára.

A csoportvezető legfontosabb feladatai:

• Egy 8-10 fős eladói csapat napi munkájának irányítása, támogatása
• Beosztások elkészítése
• Szabályok betartatása
• Vevői elégedettség kiszolgálása
• Kapcsolattartás a partnercéggel
• Jelentés a vezetőség felé
• Vásárlók támogatása

Legfontosabb elvárások a csoportvezető munkatárssal szemben:

• Hasonló munkakörben szerzett, vagy néhány éves ruházati eladói tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és szervező készség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Pontos precíz munkavégzés
• Munkavégzés ideje Hétfőtől szombatig 8.00-20.00 óra között heti 40 óra.
Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest