www.cvonline.hu

Csoportvezető

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

csoportvezetőt

keres

az autópark és a gondnokság irányítására

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy szakirányú felsőfokú végzettség (előny műszaki vagy közgazdasági);
  • 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat azon belül minimum 1 év vezetői területen szerzett munkatapasztalat;
  • Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Rendszerszemlélet;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Feladatok:

  • Autópark által felügyelt gépjárművek optimális kihasználásának irányítása;
  • Káresemények ügyintézése;
  • Gépjárművek megfelelő műszaki állapotának fenntartásához szükséges feladatok;
  • A társaság kezelésében lévő ingatlanokkal és ingóságokkal kapcsolatos szolgáltatások, karbantartások ellátatása;
  • Kimutatások, riportok készítése.

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. július 17-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő