www.cvonline.hu
Csoportvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896593
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse

  • Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes leterheltségét

  • Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)

  • Adott munkacsoport költségkeretének tervezésében részt vesz, annak betartásáért részfelelőssége van

  • Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz

  • A beosztottak teljesítménycélok kijelölését, majd teljesítmény értékelését végzi

  • Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé

  • Részt vesz új munkatársak kiválasztásában, javaslatot tesz elbocsátásra, előléptetésre

  • Eszkalációkat kezeli
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat, preferáltan fejlesztői csapat vezetésében

  • Alapszintű szintű német ÉS legalább középfokú angol nyelvismeret

  • Szakmai irányítói és/vagy projektvezetői tapasztalat, kis csoportok irányítása

  • Átfogó IT ismeretek, hálózatok, programnyelvek, adatbázisok területén

  • MS Office ismeret

  • Kreatív problémamegoldó képesség

  • Lényeglátás

  • Rendszerszemlélet

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Utazási lehetőség

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió