www.cvonline.hu
Csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.02.24.
Hirdetés azonosító: 890468
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amennyiben van pár év mögötted a toborzás-kiválasztás világában, megvan a kellő magabiztosságod, tapasztalatod ügyfél prezentációk megtartásához, felsővezetői interjúk lefolytatásához és egy csapat koordinálásához, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Csapatunk bővítése céljából új kollégákat keresünk Csoportvezető munkakörbe az alábbi feladatokra:
- A recruitment csapat koordinálása
- A jelöltek felkutatása, előszűrése
- Interjúk megszervezése, lebonyolítása
- Pályázatok teljes körű kezelése
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Üzletfejlesztés, (hideghívások,személyes találkozók)
- Networking
- Innovatív toborzási megoldások és alternatív jelöltszerzési technikák alkalmazása, fejvadászat

Követelmények
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 3-4 éves toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat az alábbi területek valamelyikén( IT, HR/Sales, Finance/BSC, Engineering)
- Releváns vezetői tapasztala előny
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- On-line, social-media recruitment ismerete
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Önállóság,humorérzék, empátia