www.cvonline.hu

CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 817 napja lejárt

Az Alföldi Kohászati és Gépipari Zrt.

ÜZEMFENNTARTÁSI TERÜLETRE,

CSOPORTVEZETŐI MUNKAKÖRBE

munkatársat keres

Elvárt ismeretek:

  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • felhasználószintű PC ismeretek,
  • hasonló területen szerzett legalább 10 éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló szervező és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Orosháza

Bérezés: alapbér megegyezés szerint + egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő